603 526 667 interprax@cmail.cz

NEW! SCHWEIZ 2018 – AGROJOB  divers – EXKLUZIVNÍ NABÍDKA!

Popis: ad1/ AGROJOB/LANDWIRTSCHAFTLICHER MITARBEITER(Mann, Frau) – CELOROČNĚ!

Nabízí se možnost angažmá ve Švýcarské konfederaci na pozici Agroasistent/Landwirtschaftlicher Mitarbeiter v oblasti sýrařských, zelinářských, ŽV+RV, ovocnářských, koňských privátních agropodnicích i akciových společnostech

ad2/ MITARBEITERIN(Frau) – Mitarbeit im Haushalt, Küche und Garten/Kinderbetreung – CELOROČNĚ!

ad3/ BAUERNHOF(Mann, Frau) – AGROTOURISMUS inklusive GASTROJOB – CELOROČNĚ!

NÁSTUP každý měsíc v roce 2018, zpravidla k prvnímu v měsíci, DÉLKA POBYTU individuálně dle dohody – min. 2-3 měsíce, nejčastěji 6 měsíců(Arbeitsvertrag/švýcarská pracovní smlouva), nebo 12 měsíců.  Možností prodloužení i na několik let.

Kritéria: Schopnost komunikace v němčině, eventuell francouzštině, angličtině, řidičský průkaz skupiny B, agro-vzdělání, nebo praktické zkušenosti v agro-oboru výhodou, ne však zákonnou podmínkou, výborné pracovní nasazení, loajalita. Manuální zručnost. Dobrý zdravotní stav. Velkou výhodou  je již dříve úspěšně absolvované agro-praktikum, nebo praktické zkušenosti z dřívějšího pracovního pobytu v zahraničí. Reprezentativní typy s „‚tahem na branku“.

Podmínky: Odměňování na švýcarské úrovni min. 3.210.-CHF/brutto/Monat, zajištěno bonusově ubytování a strava, v blízkosti působiště, pojištění. Dětské přídavky á dítě 200.-CHF/měsíc!

POZNÁMKA: Švýcarská konfederace není členem EU. Má však s EU dohody, které umožnují volný pohyb na trhu práce. Realizace umístění funguje však z praktického hlediska de facto pouze na doporučení. Zajištěn komplexní organizační servis, asistenční služba po celou dobu pobytu!